ÇatıSistemleri Eğitim Merkezi veİşKulübü- Ayın Ustası
 
Ana Sayfa
Eğitim Sayfası
İş Kulübü
Ayın Ustası
Bize Ulaşın
 
 
 
 
Eğitim
Albüm
 
   
 

Temmuz Ayı Ustası olan Süleyman Şanal 1975 yılında Konya Ereğli'de dünyaya geldi. İlköğretimi burada tamamladıktan sonra Aksaray Lisesinden mezun oldu. Selçuk Ü. İlahiyat Fakültesindeki eğitimini çalışarak tamamlayan ustamız bu süre içinde Çatı Cephe Kaplama işlerini meslek olarak geliştirdi ve askerlik görevi süresince inşaat takımını yöneterek bilgi ve becerilerini artırmış oldu.

1994 - 2002 yılları arasında çeşitli çatı cephe kaplama işlerinde çatı ve cephe kaplama ustası olarak görev yapmış olan Süleyman Şanal, halen Aksaray ve Konya da faaliyet gösteren bir inşaat firmasında çalışmaktadır. Evli ve 9 yaşında bir oğlu olan Süleyman Şanal Futbol oynamak, yürüyüşler yapmak, seyahat etmek ve kitap okumayı sevmektedir. Bilgi ve becerilerini devamlı olarak yenileyen ustamız Bilgisayar, Yalıtım, Mantolama eğitimlerinden sonra Çatısem-Çatı Sistemleri Eğitim Merkezimizdeki "Çatı Sistemleri Eğitimini"ne katılmış ve eğitim sonu değerlendirmesinde en iyi notu alarak dönem birincisi olmuştur.

Çatısem eğitimini 2. dönem birincisi olarak tamamlayan Süleyman Şanal'a başarılarının devamını dilerken kendisini tanımaktan çok mutlu olduğumuzu belirtiriz.

 
 
 
 
 
 
 
 

ana sayfa | eğitim sayfası | iş kulübü | ayın ustası | bize ulaşın

Bu proje A.B. tarafından
desteklenmekte,
İşkur tarafından
yönetilmekte,
ÇATIDER tarafından
uygulanmaktadır.

Tasarım ve Uygulama, PLEKSUS

“Bu belge Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır.
Bu belgenin içeriğinin sorumluluğu yalnızca Çatıder’e aittir ve bu içerik hiç bir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır”