Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

ÇATIDER ve Demos Fuarcılık “Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı” için anlaşma imzaladı.

ÇATI VE CEPHE MALZEMELERİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI GERÇEKLEŞİYOR!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği ÇATIDER ve Demos Fuarcılık “Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı” nı hayata geçirmek için imza attı. ÇATIDER'in katkıları ve Demos Fuarcılık’ın uzmanlığı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde hayata geçirilecek Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, farklı etkinliklerle de sektörel bir şölene dönüşecek.

 

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği ÇATIDER ve Demos Fuarcılık “Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı” nı hayata geçirmek için imza attı. ÇATIDER'in katkıları ve Demos Fuarcılık’ın uzmanlığı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde hayata geçirilecek Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, farklı etkinliklerle de sektörel bir şölene dönüşecek.

28 Şubat – 2 Mart 2019 tarihleri arasında şehrin merkezinde Harbiye’de yer alan ‘İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, çatı ve cephe sektörleri için global ölçekte tam anlamıyla bir ‘ihtisas fuarı’ olacak. Fuarda üreticiler, kullanıcılar, ithalatçılar, bayiler, mühendisler, müteahhitler, site, apartman, organize sanayii bölgeleri yöneticileri ve uygulayıcılar bir araya gelecek.

Şehrin merkezinde ihtisas fuarı düzenliyoruz!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Başkanı Adil Baştanoğlu, “ Çatı ve cephe sektörlerine değer katacak, gelecek vizyonumuza önemli katkılar sağlayacak, çok boyutlu ve kapsamlı yapısıyla klasik fuarcılık anlayışını aşan bir organizasyona imza atmanın gururu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi.

İhtisaslaşmış, sadece çatı ve cephe sektörünü kapsayan, daha geniş alanda bu sektörlere yönelik ürünleri sergileyecek bir platform oluşturmak istediklerini belirten Baştanoğlu “Türkiye'nin tek çatı ve cephe fuarını; Avrasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın odak noktası ve ticari vitrini konumunda olan İstanbul’da düzenliyoruz. Temel amacımız, hedef kitlelerimize tam ve etkin şekilde ulaşmak olacak. Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, sektörlerimiz için sayısız fırsat sunacak. Bildiğiniz gibi İstanbul, bulunduğumuz coğrafyadaki gelişmekte olan pazarlar için mükemmel bir merkez konumunda bulunuyor” dedi.

Hızla büyüyen ve etki alanını çok daha fazla genişletme potansiyeline sahip olan çatı ve cephe sektörleri için yeni ve gelişmekte olan pazarlarda sayısız fırsat olduğunu, çatı ve cephe sektörünü çok geniş ve etkin bir platformda bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Türkiye’de bir fuara özel ilk ‘e-ürün internet sitesi’ açılacak

Baştanoğlu “Fuar kapsamında “2. Ulusal Genç Çatıcılar Yarışması” gerçekleştirilecek. Fuar öncesinde Türkiye’de bir fuara özel ilk ‘e-ürün internet sitesi’ açılacak. Fuara katılan firmalar ürünlerini e-ürün internet sitesiyle çok geniş bir kesime tanıtma imkanına sahip olacak, ilgililer de ürünleri yakından inceleyebilecek. Fuara katılacak her firma 5 pilot ürününü tanıtacak. Bu ürünlerin fuarda yer alan ürünlerden olması gerekiyor. İlgilenenler fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabilecek. Firmaların diğer ürünlerinin tanıtımını yapabilmesi için de web adresiyle kendi sitelerine bağlantı imkanı sağlanacak ürünler sanal ortamda tanınacak ve ön bilgilendirme sağlanacak. Ancak bildiğiniz gibi fuarcılık ürünü elleyerek, dokunarak algılamada tek ve en kolay ve sağlıklı tanıtım şeklidir. Bir ürünü seçen sorumlu kişi o ürünü sadece sanal ortamda görerek satın alma yapmayı henüz kabul etmiyor. Ona dokunuyor eğiyor büküyor vuruyor kırılmasına bakıyor, yakıyor. Bu birden fazla ürüne yönelik olunca fuarcılık vakit israfı olmaktan çıkıyor ve hem ürün arayanlar için hem de firmalar için verimli ve faydalı oluyor. Klasik fuarcılık anlayışı ile dijitalleşmenin getirebildiği nimetleri beraberce kullanabilmeliyiz” dedi.

Çatı & Cephe Fuarı Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı sektörel şenlik olacak

Çatı ve cephe sektörlerinin önde gelen temsilcilerinin, alanında uzman isimlerin katılımıyla düzenlenecek panel ve mesleki buluşmalar, gençlerin ve öğrencilerin yer alacağı şenlik formatında eğlenceli etkinlikler, ikincisini gerçekleştireceğimiz Genç Çatıcılar Yarışması, uygulama gösterileri, uluslararası görüş alışverişi ve iş birliği fırsatları ile fuar, tüm paydaşlarımız için çok verimli bir platform olacak. ÇATIDER’in (Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği) sektöre kattığı güç ve değerden ilham alarak kurulan CEPHEDER (Cephe Sanayici ve İş İnsanları Derneği) ile güç birliği yaparak, Çatı ve Cephe Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı’nı hayata geçiriyoruz.

Site İçi Arama